O NAS AKTUALNOSCI STREFA KLIENTA KONTAKT
i-Petrol Rozwiązania dla rynku paliw. Badania laboratoryjne, szkolenia i dzoradztwo, Ekologiczne aspekty produktów naftowych

O nas

Najbardziej istotnym elementem w prowadzeniu działalności jest wiedza. Dlatego i-Petrol, jest miejscem, z którego można i należy korzystać. Badamy, Informujemy i szkolimy. Dzielimy się wiedzą i przekazujemy praktyczne rady w zakresie eksploatacji paliw silnikowych oraz innych produktów naftowych. Na naszych stronach można odnaleźć informacje zarówno na temat wymagań prawnych, jak i szczególnych własności paliw. Doradzamy w rozwiązywaniu problemów, kontaktujemy ze specjalistami pokrewnych branż. Proponujemy gotowe rozwiązania systemu zabezpieczającego jakość na każdym etapie dystrybucji. Mamy przygotowane rozwiązania podnoszące jakość Twojej pracy. Chcemy współuczestniczyć w strategii osiągnięcia celu, jakim jest jakość.

i-Petrol, to specjalistyczna firma działająca na rzecz ochrony jakości paliw, rozumianej w bardzo szerokim zakresie. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym laboratorium, świadczącym usługi w badaniach paliw oraz olejów smarowych. Nasze działania, w porozumieniu z partnerami, gwarantują zapewnienie jakości produktu poprzez osiągnięcie najwyższego standardu w sferze usług. Jako istotny element uwzględniamy także działania na rzecz ekologii będącej miarą świadomości każdej firmy.

Jesteśmy specjalistami, który doradzają i pomagają wybierać właściwe rozwiązania. Nasze doświadczenia i narzędzia, którymi dysponujemy zapewniają najwłaściwsze wykorzystanie Twojego potencjału.

i-Petrol to przede wszystkim:

  • nowatorskie narzędzia zarządzania jakością produktów i usług
  • nowoczesne laboratorium badań produktów naftowych
  • bezpieczeństwo spełnienia wymagań prawnych
  • kanał doradczy i konsultacyjny. Źródło informacji w zakresie ochrony środowiska i jakości produktów naftowych
  • umocnienie wizerunku lidera w dystrybucji paliw
  • zwiększenie świadomości personelu oraz możliwość pogłębiania wiedzy

To najważniejsze, lecz nie wszystkie zalety i-Petrol. Z naszymi partnerami prowadzimy kompleksową współpracę, począwszy od miejscowej oceny i monitoringu jakości oferowanych paliw po badania laboratoryjne. Przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa w zakresie odpowiedzialności. Odpowiadamy na istotne pytania z zakresu eksploatacji i pomagamy rozwiązywać zaistniałe problemy.

Chcemy, by zagadnienia związane z produktami naftowymi nie stanowiły dla Ciebie tajemnic.

Zapraszając do współpracy, oferujemy Ci nasze usługi.