O NAS AKTUALNOSCI STREFA KLIENTA KONTAKT
i-Petrol Rozwiązania dla rynku paliw. Badania laboratoryjne, szkolenia i dzoradztwo, Ekologiczne aspekty produktów naftowych

Aktualności
08.2017.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych na dzień otwarty w naszej firmie, który odbędzie się 15 września 2017 r. od godziny 10:30.
W ramach tego wydarzenia przewidzieliśmy program, który obejmować będzie między innymi: spotkanie tematyczne dotyczące zarządzania bezpieczeństwem BHP/ADR; prezentacje producentów i produktów z branży chemicznej; kulisy pracy laboratorium petrochemicznego.
Będziemy Państwa oczekiwać w naszej siedzibie przy ulicy Kościuszki 227. Dodatkowo zapraszamy na drobny poczęstunek.

05.2017.

Informacja o wyniku postępowania ofertowego

Wyniki postępowania ofertowego_20170517.pdf

05.2017.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe materiały 20170517.pdf
Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.docx

09.2014.

Wspierając młodych naukowców, i-Petrol organizuje staże i praktyki dla studentów i pracowników Uniwersytetu Śląskiego. Już po raz kolejny grupa studentów zdobywa doświadczenie w zakresie prowadzeniu analiz fizyko-chemicznych oraz ma możliwość zapoznać się z pracą w laboratorium.

06.2014.

Kolejny już raz spotkaliśmy się w ramach sekcji Petrol-Gaz z innymi członkami klubu Pollab. W trakcie spotkania mówiono między innymi o wynikach uczestnictwa w badaniach porównawczych. Spotkania takie organizowane są cyklicznie i zapewniają wymianę doświadczeń i nawiązanie bliższych kontaktów z innymi jednostkami badawczymi.

04.02014.

Firma i-Petrol nawiązała współpracę ze Śląskim Klastrem NANO. Współpraca obejmuje działania na rzecz nowych rozwiązań technologicznych w zakresie środków smarowych. Jednocześnie uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach podnoszącymi poziom wiedzy naszego personelu.